Telefon
WhatsApp

BİZOFOL ÇADIR

  • Bizofol ABBA-ABA
  • BİZOFOL ÇADIR

Bizofol iki tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış olan baloncuk malzemesinden oluşan bir yalıtım malzemesidir. Bu malzeme reflektör görevi görerek, yazın sıcak havayı kışın ise soğuk havayı yansıtıyor ve çadır içerisinde haşere üremesini engelliyor. İzolasyonlu çadır genel olarak çoğu ihtiyaca cevap verebilmektedir. Depo, mantar, tavuk, hayvan ve çok amaçlı çadırların soğuk ve sıcak havalara karşı, hava şartlarından daha az etkilenmeleri için izolasyonlu çadırların kullanılması daha uygun olacaktır. 

Bizofol Çadır Nedir?

Çadır, İzoBOZZ Yalıtım Keçesi, Bizofol uygulanarak iç ısı yalıtımı sağlanır. Çadır hazırlanırken önce iskeletinin kurulması aşaması tamamlanır.

İzoBOZZ  Yalıtım Keçesi Nasıl Uygulanır?

 Hazır çadırda iç alanda ısı yalıtımı amaçlı İzobozz ısı ve ses yalıtım keçesi uygulanılır. Uygulaması çok basittir.

İzoBOZZ Yalıtım Keçelerinin Faydası Nedir?

Yalıtım keçeleri sayesinde iç hava kalitesi hep yüksek kalır.Aynı zamanda ses yalıtımı yaptığı için çadırda kullanılm amacına göre verimliliği arttırır.

Bizofol UygulamasıNasıl Yapılır?

 İzoBOZZ yalıtım keçelerin üzerine bizofol uygulanılır, koli bandı ya da alüminyum folyo bandı ile aralarına kullanarak birbirine yapıştırılır.  

Çadırda Neden Bizofol ve izoBOZZ Uygulamalıyım?

Bizofol iki tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış olan baloncuk malzemesinden oluşan bir yalıtım malzemesidir. Bu malzeme reflektör görevi görerek, yazın sıcak havayı kışın ise soğuk havayı yansıtır.İzobozz keçe nefes alma özelliği,ısı ve ses yalıtımını aynı anda yapar. Böcek,fare,haşere barındırmaz.Yangında zehirli gaz çıkarmaz. 

Çadır Uygulaması Bizofol üstüne su geçirmemesi için ne uygulamalıyım?

Bizofol bitince su geçirmez pvc üstüne konularak kullanılır. Çadır işlemi bitmiş olur. 

Bizofol ve izobozzlu çadırlar ısı yalıtımı için çözüm olur mu?

İzolasyonlu çadır genel olarak ısı ve ses yalıtımı ve yüksek iç hava kalitesini sağlayarak size ve ürünlerinize değer katar. Büyükbaş,küçükbaş hayvancılık için yapılan çadırlar , mantar, tavuk, ve çok amaçlı çadırların soğuk ve sıcak havalara karşı, hava şartlarından daha az etkilenmeleri için izolasyonlu çadırların kullanılması gerekmektedir.. 

Isı yalıtımı ile sıcak hava ve soğuk havanın yoğuşma yapması engellenir.Enerj tasarrufu sağlanır. Isı yalıtım amaçlı elyaflı izoBOZZ  Keçe  hem ısı hem ses yalıtımını aynı anda yaparak hayvanlarınız ve bitkilerinizin huzurlu bir ortamda verimliliğinin artmasına yardımcı olur..Depo çadırı ,beton yorganı battaniyesi gibi ürünlerde , ürünün iç kısmına elyaflı İzoBOZZ keçe Yalıtım montajlanarak satılmaktadır.

 

Bizofol abba-aba

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM